Výběr z naší nabídky
Škoda Octavia III 1.6TDi 77kw, ČR, 1.majitel, ser Volkswagen Golf Plus 1.9TDi 77kw, 1. majitel, serviska, Volkswagen Golf Plus 1.4 TSi 90kW, 1.majitel, Serviska Volkswagen Touran 2.0FSi 110kw 7.míst,1.majitel,servi Škoda Octavia I 1.9TDi 66kW, 2. majitel, ČR původ Škoda Octavia I kombi 1.6i 75kW, Serviska, 2.maji
Citroën C5 1.6HDi, 1. majitel, serviska, nová Ford Focus 2.0TDCi 103kw, serviska, nová STK Volkswagen Golf VI 2.0TDi 81kW, 2.majitel, TOP STAV Ford Focus 1.6i 74kW, TITANIUM, Nová STK, serv Škoda Octavia II kombi 1.9TDi 77kW, nová STK, ser Mazda 6 kombi 2.0i 108kW, Serviska, TOP STA

I V MENŠÍM AUTOBAZARU LZE KOUPIT PĚKNÉ, KVALITNÍ A VYZKOUŠENÉ VOZIDLO.

ZÁRUKA NA VOZIDLA až 3 ROKY

autobazar VOJTACARS - autobazar se ZÁRUKOU.

Vítejte

Jsme rádi, že jste vyhledali naše stránky, věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete a že budete s naší nabídkou spokojení.
V oblasti ojetých vozidel se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni nabídnout Vám své služby v oblasti: Výkup a prodej vozidel, pojištění a úvěry na vozidla, výkup vozu formou protiúčtu, zprostředkování prodeje Vašeho vozu vč. převodu vozidla na dopravním inspektorátu.


Jsme rodinná firma a nabízíme Vám férové jednání za férové ceny s přátelským přístupem. Náš kolektiv je příjemný, profesionální a zaujímá ke každému z Vás individuální přístup. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a nákup nebo prodej Vašeho vozidla, byl pro Vás příjemným zážitkem.


Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme tu pro Vás každý den od Pondělí do Neděle od 9.00hod. do 17.00hod.
Nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě.

 

 


Doporučujeme:  www.pet-agro.cz : krmení a potřeby nejenom pro Vaše domácí mazlíčky.