Výběr z naší nabídky
Ford Streetka 1.6i 70kW, nová STK, Serviska Volkswagen Golf V 2.0i 110kw, serviska, nová STK Volkswagen Golf VII 2.0TDi 110kW kombi,1.majitel,se Ford Focus 1.6i 74kW, 2.majitel, servisní knih Volkswagen Polo 1.4i 63kW, servisní kniha, nová STK Volkswagen Golf Plus 2.0 TDi 103kW, Servisní kniha, 2.ma
Ford Focus kombi 1.6i 74kW, serviska, 2.majite Volkswagen Touran 1.4 TSi 103kW,  Freestyle, Nová STK Toyota RAV4 2.0 VVT-i 110kW 4x4, Serviska, Nová Volkswagen Golf VI 1.4 TSi 90kW kombi,1.majitel,ser Volkswagen Polo 1.2i 40kW, ČR původ, 2.majitel Renault Scénic 1.6i 83kW, nov á STK, servisní knih

I V MENŠÍM AUTOBAZARU LZE KOUPIT PĚKNÉ, KVALITNÍ A VYZKOUŠENÉ VOZIDLO.

ZÁRUKA NA VOZIDLA až 3 ROKY

autobazar VOJTACARS - autobazar se ZÁRUKOU.

Vítejte

Jsme rádi, že jste vyhledali naše stránky, věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete a že budete s naší nabídkou spokojení.
V oblasti ojetých vozidel se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni nabídnout Vám své služby v oblasti: Výkup a prodej vozidel, pojištění a úvěry na vozidla, výkup vozu formou protiúčtu, zprostředkování prodeje Vašeho vozu vč. převodu vozidla na dopravním inspektorátu.


Jsme rodinná firma a nabízíme Vám férové jednání za férové ceny s přátelským přístupem. Náš kolektiv je příjemný, profesionální a zaujímá ke každému z Vás individuální přístup. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a nákup nebo prodej Vašeho vozidla, byl pro Vás příjemným zážitkem.


Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme tu pro Vás každý den od Pondělí do Neděle od 9.00hod. do 17.00hod.
Nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě.

 

 


Doporučujeme:  www.pet-agro.cz : krmení a potřeby nejenom pro Vaše domácí mazlíčky.