Výběr z naší nabídky
Škoda Fabia II 1.2 HTP 44kW, ČR, Klima,1.majite Toyota Corolla 1.4i 71kW, Nová STK, Eko se neplatí Suzuki Ignis 1.3i 68kW, Nová STK, ČR, 2.majitel Škoda Fabia II kombi 1.4 TDi 51kW, ČR původ, Ek Mitsubishi Lancer 2.0 DI-D 103kW, Nová STK, Serviska Opel Insignia 1.6i 85kW, Nová STK, Servisní kniha
Volkswagen Polo 1.2i 40kW, ČR, Nová STK  Servisni k Audi A4 1.6i 74kW, Nová STK, Serviska Seat Leon ST kombi 2.0 TDi 110kW, Servisní  k BMW Z4 3.0i 170 kW, Servisní kniha, Nová S Peugeot 307 SW 2.0HDi 100kw, nová STK, nová spo Volkswagen Golf IV kombi 1.6i 77kW, Nová STK, Servi

Možnost rozšířené záruky k vybraným vozům !ZDARMA!
převodovka, turbodmychadlo, spojka, palivové čerpadlo, servo řízení, vstřikovače paliva, váha vzduchu.
Během prvního roku od zakoupení vozidla ZDARMA tyto části vozu opravíme či vyměníme.
PLUS
50% SLEVA na doživotní servis vozidla zakoupeného od nás

Vítejte

Jsme rádi, že jste vyhledali naše stránky, věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete a že budete s naší nabídkou spokojení.
V oblasti ojetých vozidel se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni nabídnout Vám své služby v oblasti: Výkup a prodej vozidel, pojištění a úvěry na vozidla, výkup vozu formou protiúčtu, zprostředkování prodeje Vašeho vozu vč. převodu vozidla na dopravním inspektorátu.


Jsme rodinná firma a nabízíme Vám férové jednání za férové ceny s přátelským přístupem. Náš kolektiv je příjemný, profesionální a zaujímá ke každému z Vás individuální přístup. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a nákup nebo prodej Vašeho vozidla, byl pro Vás příjemným zážitkem.


Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme tu pro Vás každý den od Pondělí do Neděle od 9.00hod. do 17.00hod.
Nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě.

 

 


Doporučujeme:  www.pet-agro.cz : krmení a potřeby nejenom pro Vaše domácí mazlíčky.