Výběr z naší nabídky
Škoda Fabia II 1.2 HTP 44kW, ČR, Klima,1.majite Toyota Corolla 1.4i 71kW, Nová STK, Eko se neplatí Opel Astra kombi 1.6i 77kW, Nová STK,Serviska, Škoda Fabia II kombi 1.4 TDi 51kW, ČR původ, Ek Volkswagen Lupo 1.0i 37kW, Nová STK, Servisní kniha Volkswagen Golf IV 1.9 TDi 81kW, Nová STK, Digiklim
Škoda Fabia kombi 1.4i 16V 55kW, Nová STK,  Eko Volkswagen Golf VI kombi 1.6TDi 77kW, Nová STK,1.ma Citroën Berlingo 1.4i 55kW Multispace, Eko se neplat Audi A6 kombi 1.9TDi 81kW, Nová STK, Digikl Volkswagen Golf VI kombi 2.0TDi 103kWNová STK, Serv Škoda Felicia 1.3MPi 50kW, ČR původ, 2.majitel

Možnost rozšířené záruky k vybraným vozům !ZDARMA!
převodovka, turbodmychadlo, spojka, palivové čerpadlo, servo řízení, vstřikovače paliva, váha vzduchu.
Během prvního roku od zakoupení vozidla ZDARMA tyto části vozu opravíme či vyměníme.
PLUS
50% SLEVA na doživotní servis vozidla zakoupeného od nás

Vítejte

Jsme rádi, že jste vyhledali naše stránky, věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete a že budete s naší nabídkou spokojení.
V oblasti ojetých vozidel se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni nabídnout Vám své služby v oblasti: Výkup a prodej vozidel, pojištění a úvěry na vozidla, výkup vozu formou protiúčtu, zprostředkování prodeje Vašeho vozu vč. převodu vozidla na dopravním inspektorátu.


Jsme rodinná firma a nabízíme Vám férové jednání za férové ceny s přátelským přístupem. Náš kolektiv je příjemný, profesionální a zaujímá ke každému z Vás individuální přístup. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a nákup nebo prodej Vašeho vozidla, byl pro Vás příjemným zážitkem.


Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme tu pro Vás každý den od Pondělí do Neděle od 9.00hod. do 17.00hod.
Nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě.

 

 


Doporučujeme:  www.pet-agro.cz : krmení a potřeby nejenom pro Vaše domácí mazlíčky.