Výběr z naší nabídky
Volkswagen Golf V 2.0i 110kw, serviska, nová STK Mercedes-Benz Třídy C C180 1.8i 105kw, serviska, nová STK Volkswagen Golf VII 2.0TDi 110kW kombi,1.majitel,se Volkswagen Touran 1.9TDi 77kw, serviska, nová STK Ford C-MAX 1.8i 92kW, nová STK, Serviska Dacia Sandero 1.2i 55kW, 1.majitel, nová STK
Ford Focus 1.6i 74kW, 2.majitel, servisní knih Škoda Fabia 1.4i 55kW 16V, nová STK, servisní k Volkswagen Polo 1.4i 63kW, 1.majitel, servisní knih Ford Focus kombi 1.6i 74kW, serviska, 2.majite Toyota Avensis 1.8 VVT- i 95kW kombi, Serviska,nov Ford Fiesta 1.3i 51kW, nová STK, Eko se neplatí

I V MENŠÍM AUTOBAZARU LZE KOUPIT PĚKNÉ, KVALITNÍ A VYZKOUŠENÉ VOZIDLO.

ZÁRUKA NA VOZIDLA až 3 ROKY

autobazar VOJTACARS - autobazar se ZÁRUKOU.

Vítejte

Jsme rádi, že jste vyhledali naše stránky, věříme, že zde naleznete vše, co potřebujete a že budete s naší nabídkou spokojení.
V oblasti ojetých vozidel se pohybujeme již řadu let a jsme připraveni nabídnout Vám své služby v oblasti: Výkup a prodej vozidel, pojištění a úvěry na vozidla, výkup vozu formou protiúčtu, zprostředkování prodeje Vašeho vozu vč. převodu vozidla na dopravním inspektorátu.


Jsme rodinná firma a nabízíme Vám férové jednání za férové ceny s přátelským přístupem. Náš kolektiv je příjemný, profesionální a zaujímá ke každému z Vás individuální přístup. Chceme, aby jste se u nás cítili dobře a nákup nebo prodej Vašeho vozidla, byl pro Vás příjemným zážitkem.


Věříme, že se připojíte k našim spokojeným zákazníkům a budete se k nám rádi vracet.

 

Jsme tu pro Vás každý den od Pondělí do Neděle od 9.00hod. do 17.00hod.
Nebo kdykoliv po předchozí telefonické dohodě.

 

 


Doporučujeme:  www.pet-agro.cz : krmení a potřeby nejenom pro Vaše domácí mazlíčky.