Prodej na splátky

AKCE - při využití našeho výhodného financování

ZÁRUKA NA 3 ROKY ZCELA ZDARMA

autobazar VOJTACARS - autobazar se ZÁRUKOU.

Zakoupení vozidla na splátky, je vhodná příležitost, jak si pořídit nový vůz pro všechny klienty, kteří touží po novém vozidle a nemají celou hotovost, nebo se jednoduše nechtějí vydat ze všech peněz.

Tento způsob nákupu nového vozu je čím dál tím více oblíbenější mezi našimi zákazníky, díky nízkým úrokovým sazbám ( malé přeplatky ) a rychlému a jednoduchému vyřízení přímo v místě našeho autobazaru.

 

Co potřebuji k vyřízení úvěru?

Postačí pouze dva doklady totožnosti.
OP a druhý např. ŘP, RL, pas, atd…

 

Je potřeba platit nějakou hotovost namístě?

Akontace není potřeba žádná!

Pokud by jste nechtěli financovat celou částku vozidla, pak na místě můžete složit hotovost do výše 70% z ceny vozidla a na zbytek ceny sjednat úvěr.

 

Patří vozidlo mě, nebo do splacení úvěru úvěrové společnosti?

Vozidlo samozřejmě patří po celou dobu splácení Vám, Vy jste zapsání v TP, s vozidlem můžete nakládat dle Vašeho uvážení, některé úvěrové společnosti nepožadují deponaci TP ( TP zůstává Vám, nezasílá se na úvěrovou společnost). Pojištění vozidla se nemusí vynkulovat na úvěrovou společnost, pojištění se sjednává na Vaší osobu, což v případě nehody znamená, že pojistné plnění je proplaceno Vám a ne úvěrové společnosti.(jako je tomu např. u leasingu)

 

Mohu úvěr předčasně doplatit?

Ano, úvěr můžete kdykoliv doplatit a to bez jakýchkoliv sankcí nebo pokut.

 

Nejsem zcela rozhodnut(a) zda úvěr chci, můžu znát nezávaznou kalkulaci?

Ano, stačí nám jen zavolat a po telefonu se domluvit na výši splátky. Pak budete znát splátku, délku splácení, tudíž i přeplatek a vše si můžete v klidu promyslet. Nejsme jedni z těch, co Vás během chvilky zasypou informacemi a snaží se Vás přemlouvat do něčeho, co vlastně nechcete, respektujeme Vaše přání.

 

Jak vysoké jsou přeplatky?

Vše se odvíjí od: vozidla a jeho ceně, délce splácení, atd…Tudíž není možné všeobecně říci, jak vysoké je navýšení.
Můžete si být jisti, že uděláme vše proto, abychom Vám umožnili zakoupit si vozidlo na splátky a to bez velkého navýšení. Dokonce jsme schopni Vám část navýšení kompenzovat.

 

Naši partneři, kteří nám pomohou splnit Vaše sny a přání: